Aranet IoT Sprendimai

Atraskite visus sprendimus, kuriuos „Aranet“ siūlo įvairioms pramonės šakoms

PAPRASTA
INSTALIACIJA

PROCESŲ
OPTIMIZAVIMAS

BELAIDIS DUOMENŲ
PERDAVIMAS

SUMAŽINTI
APTARNAVIMO
KAŠTAI

Paukščių ir gyvulių fermos

Grynas oras – būtina sąlyga auginti sveikus gyvūnus bei paukščius fermose. Pagerinkite jų gyvenimo sąlygas, Aranet belaidžiais jutikliais, matuodami amonio (NH3) anglies dvideginio (CO2) koncentracijas ore, temperatūrą bei drėgmę.

Aranet jutikliai lengvai montuojami bet kur – tai suteikia didelį pranašumą prieš laidinius jutiklius. Aranet pagalba jūs galite užtikrinti geriausias sąlygas gyvulių ir paukščių auginimui, tuo pačiu padidindami produkcijos kiekius ir pelną.

Šiltnamiai

Su Aranet temperatūros ir drėgmės stebėsena užtikrinkite geriausias augimo sąlygas.

Aranet padeda taupyti. Dėka Aranet temperatūros ir drėgmės jutiklių užtikrinamos geriausios produkcijos auginimo ir sandėliavimo sąlygos, sumažėja išmetamos, sugedusios produkcijos kiekiai, pagerėja kokybės kontrolė.

Sandėliai

Užtikrinkite optimalias sandėliavimo sąlygas įvairių rūšių produkcijai.

Aranet temperatūros ir drėgmės stebėjimo sprendimai leidžia, nuotoliniu būdu, stebėti, kaupti, lyginti, analizuoti gaunamus duomenis, taip užtikrinant geriausią kokybės kontrolę, pagal kiekvieno kliento poreikius. Nustatykite matavimo ribas kiekvienam jutikliui atskirai ir gaukite perspėjimus SMS ir elektroniniu paštu, bet kuriuo metu.

Maisto pramonė

Padidinkite pelną taupydami, dėka mažėjančių išmetamos, sugedusios produkcijos kiekių, pagerinkite kokybės kontrolę gamybinėse ir sandėliavimo patalpose.

Centralizuotas, automatinis duomenų rinkimas taupo laiką, skirtą rankiniam duomenų rinkimui,  pinigus, padeda išvengti žmogiškų klaidų. 

Optimizuokite išlaidas su Aranet.  

HVAC ir Pastatų valdymas

Su Aranet IoT stebėjimo sprendimais perkelkite HVAC sistemas į aukštesnį lygį.

Aranet gali būti integruojamas į esamą įrangą, belaidžių jutiklių itin paprastas montavimas, nereikalauja didelių laiko sąnaudų ir kaštų. Taupykite lėšas šildymui, kondicionavimui, ligoninėse, mokyklose, vaistinėse, viešbučiuose, restoranuose, biuro bei gyvenamosiose patalpose.

Aranet suteikia tikslius temperatūros, CO2, drėgmės matavimus, perspėjimų siuntimą elektroniniu paštu, SMS.

Prekybos centrai

Temperatūros stebėjimas yra ypač svarbus prekybos centruose, kur švieži ir šaldyti produktai laikomi kasdien.

Surinkti duomenis apie visas vietas, kurias reikia stebėti, gali būti iššūkis, ir rankinis procesas gali būti linkęs į žmogaus klaidas. Nepaisant to, nauji sprendimai, kurie padės kuriant problemą, viena iš jų yra „Aranet“ – belaidis ryšys stebėjimo sprendimas centralizuotam duomenų rinkimui.

Duomenų centrai

Šiuolaikiniame infrastruktūros duomenų centre ir pastovios įrangos kūrimo kontekste, norint išlaikyti aukštus visos infrastruktūros standartus, labai svarbu realiu laiku gauti informaciją apie temperatūrą ir drėgmę realiu laiku.

Patikima ir efektyvi duomenų centro infrastruktūra yra svarbi bendros verslo infrastruktūros dalis bendrovėms, kurios priklauso IT&C, bankininkystės, mažmeninės prekybos ir gamybos sektoriams.

Patikimas serverių veikimas, saugūs ryšiai ir bendras verslo tęstinumas yra pagrindinės kiekvieno generalinio direktoriaus darbotvarkės problemos.

Oro kokybė namuose ir biure

Iki 90% laiko praleidžiame patalpose, kur iškvėptas anglies dioksidas (CO2) gali turėti didelę įtaką mūsų sveikatai ir gerovei. 

Didelė CO2 koncentracija gali sukelti nuovargį, galvos skausmą ir galvos svaigimą. CO2 koncentracija patalpose neturėtų viršyti 1000 ppm.

Medicininis sprendimas

Aranet medicininiai termometrai yra specialiai sukurti nuotoliniam pacientų kūno temperatūros stebėjimui. Aukštos kokybės stebėjimo sistema išsiskiria greitu ir patogiu sistemos diegimu, tikslumu ir automatiniu paciento temperatūros duomenų rinkimu. 

Naujoviškas sprendimas labai padeda apriboti pacientų apsilankymus ir sumažinti personalo darbo krūvį tuo metu, kai medicinos personalas kovoja su COVID-19 pandemija.